Osiedle Słoneczne - spotkanie wspólnoty

04 lutego 2012

     W środę, 25 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Obornikach odbyło się spotkanie Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedla Słonecznego budowanego przez poznańskiego dewelopera Lepiko Developer.

     Inwestycja ta składa się z zespół 4 budynków mieszkaniowych położonych w malowniczym, spokojnym zakątku Bogdanowa, w otulinie dziewiczej przyrody Puszczy Noteckiej, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury.

Świeże powietrze i dostępność terenów rekreacyjnych czyni tę inwestycję doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi, a zwłaszcza dla osób ceniących spokój, obecność kojących terenów zielonych i możliwości wypoczynku po pracy oraz w weekendy. Budynki staną na wzgórzu, które umożliwi podziwianie rozpościerającej się panoramy Obornik.

 

     Uczestniczyli w nim przedstawiciele dewelopera, zarządca oraz ok. 50 mieszkańców Osiedla Słonecznego. Podczas obrad omówiono sprawy administracyjne, poruszono bieżące problemy i zagadnienia oraz ustalono budżet na najbliższy rok.

     Podjęto pierwsze uchwały w sprawie :
- statutu wspólnoty mieszkaniowej
- powołania rady wspólnoty
- regulaminu porządku domowego
- wysokości zaliczek na fundusz remontowy
- wysokości wynagrodzenia zarządcy
- planu gospodarczego na 2012 r.
- otwarcia rachunku bankowego
- ubezpieczenia nieruchomości

Żródło: Lepiko Developer

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.